Публікації вчителів

Сучасний світ напрочуд стрімкий та динамічний. Кожного дня з’являються нові винаходи, створюються корисні ресурси та програми, здійснюються наукові відкриття. Енциклопедизм та «знання всього на світі» все більше втрачають свою актуальність. Головним же стає вміння знаходити потрібну інформацію, пристосовуватися до змін та навчатися впродовж життя.

Необхідність постійного професійного та особистісного розвитку нині є характерною рисою для більшості професій. А особливо цього потребує сучасне вчительство. Адже щоб молоде покоління здобувало якісну освіту, педагоги мають розуміти сучасні освітні тренди, володіти необхідними технологіями та постійного підвищувати свій професійний рівень.

Учителі Харківського ліцею 57 постійно працюють над вдосконаленням власного методичного досвіду та активно співпрацюють з іншими закладами освіти: навчаються за програмами підвищення кваліфікації; беруть участь у програмах академічної мобільності, здійснюють наукове стажування, здобувають науковий ступінь/вищу освіту); беруть участь у тренінгах, семінарах, вебінарах, майстер-класах, онлайн-конференціях тощо.

/Files/images/12023/Compress_20230912_151942_2046.jpg

Наукова стаття Кутенської Інни Миколаївни, директора Харківського ліцею 57, яку опубліковано в електронному науковому фаховому виданні «Адаптивне управління: теорія і практика», серія «Педагогіка», випуск 16 (31), 2023 (Українська інженерно-педагогічна академія ГО «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами»).

/Files/images/12023/изображение_viber_2023-09-14_21-17-35-724.jpg

У співавторстві з практичним психологом Харківського ліцею №126, Лук’янович Наталією Степанівною, практичним психологом Харківського ліцею №13, Балинською Мариною В’ячеславівною, практичний психолог ХЛ №57 — Пантелеєва Світлана Олегівна написали статтю за темою «Адаптація учнів — запорука створення основи безпечного та дружнього до дітей освітнього середовища», яка надрукована у науково-метоличному журналі «Джерело педагогічних інновацій. Науково-методичний журнал. Випуск 1(41)», який присвячений тематиці безпечної освіти. Ознайомитися з публікацію можна за покликанням http://surl.li/lcnqy