Освітня платформа HUMAN

/Files/images/2022_2023/distantsyne_stor/7.jpg

/Files/images/2022_2023/distantsyne_stor/у.jpg

Наш заклад освіти здійснює навчання з використанням освітньої платформи HUMAN.

Інформація про освітню платформу HUMAN

Умови та правила використання

Платформу розробила українська Ed-tech компанія, що впроваджує продукти для цифровізації українського освітнього процесу з урахуванням різних рівнів матеріально-технічного забезпечення та цифрової грамотності в закладах освіти.

HUMAN забезпечує комплексну цифровізацію освітніх закладів шляхом консолідації інструментів для організації навчального процесу, комунікації та аналітикив єдиній системі.

Як результат заклад отримує інструменти для очної та дистанційної форми навчання, а також прозору статистику навчального процесу.

Реєстрація в системі HUMAN

1. Необхідно надати класному керівнику електронну пошту для реєстрації Вашої дитини

2. На електронну пошту прийде лист-запрошення. В ньому буде код приєднання до закладу. Скопіюйте його.

3. Перейдіть на https://id.human.ua/auth/registration. Створіть обліковий запис дитини.

Вимоги до паролю
  • не менше 8 символів
  • великі і малі літери
  • цифри

4. На вказану електронну пошту прийде лист з підтвердженням пошти. Після підтвердження Буде можливість авторизуватися на сайті HUMAN, використовуючи e-mail і пароль, вказаний при реєстрації

5. Приєднайтесь до нашого закладу освіти.

1. Увійдіть в систему HUMAN
  2. На сторінці профілю HUMAN натисніть на "плюс"
  3. Введіть Код приєднання з листа-запрошення.
  4. Приєданний заклад з'явиться в профілі HUMAN

ВІТАЄМО! ВИ в системі!

ЯКЩО У ВАС ДВОЄ І БІЛЬШЕ ДІТЕЙ

В СИСТЕМІ HUMAN КОЖЕН КОРИСТУВАЧ ПОВИНЕН МАТИ ВЛАСНИЙ АККАУНТ. ТОМУ ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ ПОТРІБНО СТВОРЮВАТИ ОКРЕМИЙ АККАУНТ НА РІЗНІ EMAIL.

Як зареєструватися на платформі та інструкція щодо користування нею:

Інструкція для батьків та учнів

Реєстрація батьків

Реєстрація та огляд кабінету учня