МАН

2023/2024 н.р.

ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Секція "Екологія"

Клюшніков Данііл Ігорович, 11-А

ІІІ місце

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Наукове відділення Філософії та суспільствознавства

Секція:«Соціологія»

Красікова Анастасія Олександрівна, 10-Б

Наукове відділення Екології та аграрних наук

Секція:«Екологія»

Клюшніков Данііл Ігорович, 11-А

Наукове відділення Історії

Секція: «Історія України»

Середа Єва Юріївна, 10-Б

Наукове відділення Філології

Секція:«Українська мова»

Бабенко Анна Андріївна, 10-Б

Наукове відділення Наук про Землю

Секція:«Географія»

Савченко Богдан Віталійович, 9-Б

ІІІ місце

Учениця 11-А класу Древаль Марія отримала Диплом за участь в VIII Обласній учнівській науково-практичній конференції (в режимі онлайн) Харківського територіального відділення Малої академії наук України.

Роботу було представлено в науковій секції «Історичне краєзнавство» на тему «Образ Харкова на листівках другої половини ХІХ–початку ХХ століття».

2022/2023 н.р.

Переможець ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт Малої академії наук:

- Коняєв Євгеній, учень 11 класу (науковий керівник: Н.В. Баранська, учитель історії та правознавства) — ІІІ місце в секції «Правознавство».

Переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт Малої академії наук:

- Богдан Луговий, учень 11 класу (науковий керівник: учитель англійської мови Паславська О.В.) – І місце в секції «Психологія»;

- Євгеній Коняєв, учень 11 класу (науковий керівник: учитель історії та правознавства Баранська Н.В.) – І місце в секції «Правознавство»;

- Ткаченко Олександра, учениця 11 класу (науковий керівник: учитель історії та правознавства Баранська Н.В.) – ІІ місце в секції «Історичне краєзнавство».