• Психологічна служба

ВАС ВІТАЄ ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА ХАРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І – ІІІ СТУПЕНІВ № 57!

/Files/images/2017_2018/psihologchna_slujba/4986_big.jpg

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА:

1. Сприяє формуванню особистісних якостей, розвитку психічних процесів.

2. Проводить психодіагностичну та корекційно – розвивальну роботу серед школярів та педагогічних працівників.

3. Допомагає в створенні комфортного психологічногоклімату для здійснення навчально-виховного процесу.

ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ ПРОВОДЯТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ У ВИРІШЕННІ НАСТУПНИХ ПИТАНЬ:

1. Підвищення рівня розвитку пізнавальних психічних процесів (пам’ять, уява, мислення, увага).

2. Вивчення та формування особистісних якостей, ціннісних орієнтирів, розвиток обдарованості дитини, підвищення самооцінки.

3. Розвиток комунікативних та організаторських (лідерських) здібностей школярів.

4. Допомога в професійному самовизначенні учнів старших класів.

5. Профілактика та корекція девіантної поведінки.

6. Просвітницька робота серед учнів та батьків щодо формування навичок здорового способу життя.

ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ

/Files/images/2017_2018/psihologchna_slujba/757.png

Вас вітає практичний психолог Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 57

Божко Олексій Олександрович!

/Files/images/2017_2018/psihologchna_slujba/image004.jpg

Практичний психолог Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів працює за такими напрямками:

Просвітницька діяльність:

Залучення школярів, педагогів, батьків до психологічних знань. Формування психологічної культури, шляхом проведення лекцій, семінарів, ділових ігор.

Профілактична діяльність:

- Збереження психічного здоров’я дітей, педагогів, батьків.

- Виявлення відхилень у розвитку особистості (групи, колективу).

- Запобігання конфліктам і напруженню в міжособистісних стосунках.

Психодіагностична діяльність:

- Психологічне обстеження школярів, педагогів, батьків.

- Вивчення причин, що ускладнюють діяльність та спілкування між людьми.

Психологічне консультування:

- Психологічна допомога дітям, педагогам, батькам у життєвих ситуаціях.

- Створення умов для вироблення у людини здатності оперувати якомога більшою кількістю варіантів поведінки, вчинків, почуттів тощо з метою забезпечення оптимізації спілкування та взаємодії з людьми.

- Сприяння досягненню людиною мети особистісного росту.

Самоосвітня діяльність:

- Опрацювання фахових видань, робота в бібліотеці.

- Консультації у методичному кабінеті відділу освіти.

- Участь у заходах підвищення кваліфікації, у методичних об’єднаннях, науково-практичних семінарах, конференціях освітян.

/Files/images/2017_2018/psihologchna_slujba/image006.jpg

Практичний психолог проводить консультації для учнів, батьків та педагогів.

Графік роботи практичного психолога:

Середа: 08.30 - 17.00

Четвер: 08.30 - 12.30

П'ятниця: 08.30 -17.00

До психолога ХЗОШ № 57 завжди відкриті двері!
Ми чекаємо на Вас, щоб вислухати, допомогти, підтримати.

СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ

/Files/images/2017_2018/psihologchna_slujba/ltnb-2909206779.jpg

Вас вітає соціальний педагог Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 57

Ільїна Дар'я Володимирівна

Соціальний педагог- це фахівець, який створює умови для успішної адаптації та соціалізації дитини у суспільстві. Створює сприятливі умови для розвитку дитини, встанолвлення зв'язків і партнерських відносин між освітнім закладом та родиною. Виявляє інтереси і потреби, відхилення в поведінці, конфліктні ситуації та надає своєчасну допомогу вихованцям. Виступає посередником між дитиною, освітнім закладом, сім'єю, органами влади, а також сприяє реалізації прав і свобод дитини.

Основним завданням діяльності соціального педагога є соціальний захист прав дітей, забезпечення охороні їх життя та здоров'я.

/Files/images/2017_2018/psihologchna_slujba/image002.jpg

У разі виникнення будь-яких питань, соціальний педагог з радістю Вам допоможе!

Графік роботи соціального педагога:

Понеділок: 8:30-17:00

Вівторок: 8:30-17:00

П'ятниця: 8:30-12:30

Консультаційні години:

Понеділок та вівторок з 15:00 до 17:00.

Перерва з 12:30 до 13:00.