Кібербезпека та інформаційна безпека

Департамент кіберполіції Національної поліції України запрошує всіх небайдужих приєднатися до проєкту «МРІЯ, який створено для протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України.

Вашій увазі інформація стосовно:

• боту «Народний месник»;
  • сервісу «MRIYA Automatic»;
  • боту «StopRussia/MRIYA»;
  • каналу «StopRussia/MRIYA»;
  • гри «Котяцький драйв».

/Files/images/2022_2023/0_Кіберполіція1.jpg

/Files/images/2022_2023/0_Кіберполіція2.jpg

/Files/images/2022_2023/0_Кіберполіція3.jpg

/Files/images/2022_2023/Кіберполіція-4.jpg

Кібербезпека стала надзвичайно важливою у сучасному суспільстві. Школярі без необхідних знань можуть натрапити на чимало небезпек в інформаційному середовищі.

Останнім часом спостерігається активізація однієї молодіжної субкультури, яка несе негативний вплив на дітей підліткового віку. Серед неповнолітніх поширився молодіжний рух, учасники якого організовують бійку з опонентами.

Освітяни нашого закладу освіти систематично проводять відповідні бесіди з учнями, в ході яких їм розказують про безпечне користування інтернетом, ознайомлюють з поняттям «субкультура», «молодіжна субкультура», «неформальний рух», виділяють основні характеристики молодіжних субкультур, аналізують плюси і мінуси кожної молодіжної субкультури, виховують в учнів неупереджене ставлення до представників молодіжних субкультур, здатність розуміти їх як людей.