ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ У 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ (на виконання Методичних рекомендацій МОН України від 16.06.2015, наказ №641)

Національно-патріотичне виховання, що є стратегічним – це:

- повсякденне виховання поваги до Конституції держави, законодавства, державних символів — Герба, Прапора, Гімну.

- виховання в учнівської молоді національної самосвідомості, налаштованості на осмислення моральних та культурних цінностей, історії, систему вчинків, які мотивуються любов’ю, вірою, волею, усвідомленням відповідальності.

- системне здійснення виховання в учнів громадянської позиції; вивчення та популяризацію історії українського козацтва, збереження і пропаганда історико-культурної спадщини українського народу; поліпшення військово-патріотичного виховання молоді, формування готовності до захисту Вітчизни.

- формування національно самосвідомої особистості — виховання поваги та любові до державної мови.

- формування моральних якостей особистості, культури поведінки, виховання бережливого ставлення до природи, розвиток мотивації до праці.