У нашому сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива. Вони мають знати, як поводитися в екстремальних ситуаціях, розрізняти поняття «безпека» і «небезпека».

18 квітня в закладі освіти для учнів 3-А, 3-Б класів за ініціативою ДЮПР «Смолоскип» було проведено бесіду «Пожежна безпека очима дітей».

Під час діалогу учні повторили правила протипожежної безпеки та причини виникнення пожеж, закріпили знання та вміння поводити себе в небезпечних ситуаціях, звернули увагу на необхідності бережливого ставлення до свого життя і здоров’я.

Проведення таких заходів виховує в учнів мужність і спроможність приймати швидкі та правильні рішення в екстремальних умовах, попереджати прояви паніки в небезпечних та надзвичайних ситуаціях.