Участь у першому районному ЛайфFest «Молодь змінює світ», який ініціювала голова Адміністрації Холодногірського району Неллі Юріївна Цибульник

17 квітня Мельник Аріна, учениця 9-Б класу, член Асоціації дитячо-юнацької громадської організацій учнівського самоврядування «Однодумці», члени учнівського самоврядування дитячої екологічної організації «Первоцвіт» та члени волонтерського загону «Турбота» взяли участь у першому районному ЛайфFest «Молодь змінює світ», який ініціювала голова Адміністрації Холодногірського району Неллі Юріївна Цибульник.

У своєму привітанні Неллі Юріївна зазначила, що зараз, як ніколи, волонтери віддано працюють на благо спільноти та вкладають у свою діяльність щирість серця та енергію. Їхня самовіддана праця надає величезний внесок у поліпшення життя людей Холодногірського району і допомагає вирішувати найважливіші проблеми суспільства.

Учасники заходу взяли участь у фотовиставці «Янголи добра в дії» та в галереї малюнків «Добро починається з тебе».

Діти розповідали про свою благодійну діяльність та ставили актуальні питання.

Дякуємо Адміністрації Холодногірського району, яка напередодні Дня вдячності волонтерам організувала та провела захід, де всі разом вшанували волонтерів, які безстрашно працюють на благо району та його мешканців.