Сьогодні в Україні питання енергозбереження стає дедалі актуальнішим. Це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.

17 квітня в закладі освіти для учнів 9-11 класів було проведено класну годину «Енергозбереження справа всіх або кожного».

Виховання учнів щодо питання енергетичної безпеки є важливим кроком у формуванні їхньої свідомості, що допомагає краще зрозуміти важливість раціонального використання енергії та впливу енергетики на навколишнє середовище.

Чим раніше учні почнуть розуміти важливість енергозбереження та його вплив на навколишнє середовище, тим краще вони зможуть приймати свідомі рішення щодо свого споживання та впливу на екологічну ситуацію в цілому.