15 квітня – Міжнародний день мистецтва

Це чудова нагода для учнів продемонструвати свої таланти через різні форми мистецтва, такі як малювання, музика, танець, література.

Цей день надихнув учнів вибрати нові напрямки творчості, вдосконалити вже наявні навички, ще раз навчив їх цінувати й усвідомлювати важливість мистецтва у житті.

Різноманітність заходів, які були організовані, дозволила учням продемонструвати свої таланти та виразити свої почуття та ідеї через різні форми мистецтва.

Музичний батл «Знавці українських пісень» стимулював інтерес учнів до української музики, допомагаючи їм поглибити знання про культурні аспекти своєї країни.

Створення колажу «Мистецтво - це...» та виставка малюнків «Ми так бачимо музику» дали учням можливість виразити свої власні думки та почуття щодо мистецтва та музики через образотворчість.

Заочна мандрівка картинними галереями «Мистецтво Марії Примаченко» та «Творчість Катерини Білокур» допомогла учням поглибити знання про видатних українських митців та їхню творчість. Виставка малюнків з образотворчого мистецтва дозволила учням продемонструвати свою майстерність та неповторність у творчому процесі.

Проведені заходи, присвячені Міжнародному дню мистецтва, не лише сприяли розвитку творчих здібностей учнів, але й підкреслили важливість мистецтва в житті та культурі суспільства.