29 березня учні закладу освіти взяли участь у загальноміській акції «Харківські університети – формула вибору» та відвідали локацію, на якій було представлено Харківський національний медичний університет. Така подія є чудовою змогою для учнів дізнатися про навчання у вищому навчальному закладі, про історію університету, його досягнення та майбутні плани, можливості дослідницької роботи та практичної підготовки.

Це змога більше дізнатися про Харківський національний медичний університет, можливість допомогти випускникам прийняти більш обдумане рішення щодо вступу до медичного університету та вибору майбутньої професії в медичній галузі. Якщо учні відчувають справжнє покликання до медицини і бажання допомагати іншим людям, це є основною мотивацією для вступу до медичного університету.

Бажаємо, щоб учні закладу освіти вибрали той вищий навчальний заклад, де б вони почувалися як вдома, де б їхні таланти розвивалися, а зусилля - оцінювалися. Бажаємо їм впевнено крокувати вперед до своєї мрії та втілювати в життя всі свої плани!