27 березня учні закладу освіти взяли участь у загальноміській акції «Харківські університети – формула вибору» та відвідали локацію, на якій було представлено Український державний університет залізничного транспорту.

Це чудова нагода для учнів дізнатися більше про навчання та кар'єрні можливості у сфері залізничного транспорту.

На заході для випускників було презентовано факультети та спеціальності, бо це надалі важливий крок у процесі їхнього вибору майбутньої кар’єри. Вони взяли участь у вікторинах, розіграшах, отримали інформацію про умови вступу.

Такі заходи допомагають випускникам краще зрозуміти свої інтереси, навички та потенційні кар’єрні шляхи. Це дає стимул для подальшого саморозвитку та навчання.