21 березня учні 5-А та 5-Б за круглим столом обговорили питання «Забруднення води та її вплив на організм. Вживання бутильованої води»

Учні розглянули важливі аспекти збереження водних ресурсів та їх вплив на наше здоров'я. Усвідомили, що вода є ключовим ресурсом, необхідним для забезпечення життєдіяльності людей, здоров'я та економічного зростання.

Учні обговорили можливі наслідки споживання забрудненої води, такі як захворювання шлунково-кишкового тракту, інфекційні хвороби та інші проблеми зі здоров'ям.

Розуміння проблеми забруднення води та вибір альтернативних джерел питної води - це кроки до збереження оточуючого середовища та забезпечення здорового майбутнього для нас та майбутніх поколінь.