ДЮПР: лекція для учнів початкової школи «Як діяти під час сигналу повітряної тривоги»

Командир загону ДЮПР Безкровна Єлизавета, учениця 8-А класу, разом з керівником команди Пантелеєвою Світланою Олегівною, провела лекцію для учнів початкової школи «Як діяти під час сигналу повітряної тривоги».

На сьогодні ця тема є актуальною. Зараз, як ніколи, важливо знати правила дій у разі сигналу повітряної тривоги. Це може врятувати життя та зменшити ризики під час небезпечних ситуацій.

Такі навички як: швидкі дії, чітка та організована евакуація, знаходження безпечного місця, вміння взаємодіяти з аварійними службами є надзвичайно важливими.

Необхідно завжди серйозно ставитися до сигналів повітряної тривоги та вживати необхідні заходи для захисту себе та оточуючих.

Безпека завжди на першому місці, і краще попередити небезпеку, ніж потім з нею боротися.