20 березня відзначаємо Міжнародний день щастя.

Це свято покликане показати, що щастя – одна з найголовніших цілей людства, і прагнення до нього є загальним почуттям, яке об’єднує населення всієї планети. Це чудова нагода залучити учнів до обговорення та роздумів на тему щастя, психічного благополуччя та загального добробуту, можливість нагадати всім, наскільки важливо відчувати себе щасливими.

У закладі освіти організовано та проведено бесіди, класні години «Що таке щастя та як його досягти?», «Цінність щастя». Адже в сучасному світі стрес, невпевненість та інші фактори негативно впливають на психічне та емоційне здоров'я дітей та підлітків. Тому такі виховні години допомагають учням краще зрозуміти сутність щастя та надати практичні поради для його досягнення у повсякденному житті.