Енергоефективність відіграє важливу роль у збереженні природних ресурсів.

14 березня відбулася зустріч з викладачем кафедри енергоефективних інженерингових систем Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Міланко Ольгою Миколаївною.

Захід був спрямований на те, щоб проінформувати учнів про способи енергозбереження та існуючі поновлювані джерела енергії.

Під час зустрічі було наголошено, чому важливо економити енергію.

Учні пригадали, що енергозбереження дуже важливе для покращення навколишнього середовища планети, воно дозволяє нам отримати необхідні енергетичні послуги та зберегти природні ресурси, які постійно спалюються для отримання тепла та електроенергії.

Тож, разом запам'ятали, що малі зміни можуть мати велике значення для нашої планети!