День Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції Гідності та вшановують пам'ять загиблих під час протестів.

У цей день у закладі освіти пройшли: урок пам’яті «Ви першими стали за гідність, за волю»; година спілкування «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні»; організовано експозицію фотоматеріалів «Три дні у лютому», патріотичні години «Герої нашого краю – патріоти України, єдиної незалежної держави», організовано перегляд мультиплікаційного фільму «Молитва за Україну», відбулося засідання у форматі «круглого столу» за темою: «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе»; учні виготовили буклети «Будь-якій війні скажемо: «Ні!». У знак скорботи хвилиною мовчання учні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні - уособлення людської та національної відваги.

Схиляємо голови перед загиблими.

Вічна пам’ять героям!