04.12.2023—08.12.2023 — Тиждень військово-патріотичного виховання_Харківський ліцей №57_

На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції. Ми прагнемо, щоб кожен школяр відзначався національною гідністю, відчував себе відповідальним за долю України через свою причетність до повсякденного життя своєї родини, кола друзів, школи, рідного міста.

У межах тижня військово-патріотичного виховання у нашому закладі освіти проведено тематичні заходи для учнів,а саме: бесіди, інформаційні години, години спілкування, виховні години, усні журнали, козацькі батли, спортивні змагання з військово-прикладних видів спорту, присвячені сучасним Збройним силам України, героїчним подвигам українських воїнів, збройній боротьбі за незалежність.