Гра-вікторини Kahoot, ініційована департаментом безпеки та здорового способу життя Асоціації ДЮГО учнівського самоврядування «Однодумці»

На початку осінніх канікул учні Харківського ліцею №57 долучились до районної традиційної гри-вікторини Kahoot, ініційованої департаментом безпеки та здорового способу життя Асоціації ДЮГО учнівського самоврядування «Однодумці», яка проводиться майже кожного разу, коли здобувачі освіти збираються на канікули.

Так було у минулому навчальному році, і так продовжено у цьому.

"Хвиля" безпеки занурила команди учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти району в ігрові лабіринти надзвичайних ситуацій, де учасники заходу мали змогу перевірити свої знання з питань домедичної допомоги, мінної безпеки, правильного поводження з вибухонебезпечними предметами та під час повітряної тривоги.

Всі, хто здобув призові місця у грі-вікторині для свого закладу освіти, отримали справжні сертифікати.

Нехай дотримання правил безпечної поведінки стане нормою нашого життя!