У Харківському ліцеї 57 триває місячник «Увага! Діти на дорозі!»

Життя і здоров’я дітей завжди є у пріоритеті і батьків, і педагогів.

Дорога як об’єкт особливої небезпеки потребує системної роботи, адже кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Тому навчання правилам дорожнього руху – це життєва необхідність.

Основною метою виховної роботи з цього напрямку є проведення комплексної профілактичної роботи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, пропаганда безпеки дорожнього руху, формування свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, навичок безпечної поведінки на дорогах.

Учителями нашого закладу освіти проведено заходи щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки.

Заходи сприяли підвищенню поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки у разі недотримання правил дорожньо-транспортного руху та стимулюванню дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.