Всесвітній день миру

Кожного року 21 вересня відзначають Всесвітній день миру. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучаються й учні та вчителі нашого ліцею.

Серед учнів було проведено єдиний урок Миру на тему: «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх»; години спілкування: «Ми – діти світу», «Світове щастя неможливе без миру на Землі», «Ми за Мир»; круглий стіл «Безцінне слово – мир, страшне слово – війна»; конкурси малюнків та проєктів; акцію «Я обираю МИР».

Щиро бажаємо усім Перемоги та відновлення миру на нашій землі, нехай страшне поняття «війна» назавжди кане у небуття!

Миру в усьому ‒ в сім’ях, в серцях, в нашій рідній Україні та в усьому світі!

Хай цього вересневого дня в кожну нашу домівку прилетить Голуб миру з добрими звістками!