Вітаємо з перемогою в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Україна пам’ятає і Світ не забуде»

Вітаємо Красікову Анастасію та Середу Єву учениць 9-Б класу нашого закладу освіти з перемогою в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Україна пам’ятає і Світ не забуде» у номінації «Соціально-політичні передумови радянського устрою та економічні «перетворення» в українському селі кінця 20-х – поч.30-х років ХХ століття як механізми організації Голодомору в Україні» (керівник Баранська Н.В.).

До участі в обласному етапі Акції було подано 128 дослідницьких робіт учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Харківщини.

Бажаємо нашій талановиті молоді досягати всіх цілей, ніколи не сумніватися у своїх силах та завжди вірити в себе, ставити особисті рекорди та обов’язково бути щасливими.

Хай кожен ваш день повниться новою радістю і та вірою в Перемогу!