Випускний-2023 "Пишаюся твоєю незламністю!"

15 червня 2023 року учні нашого закладу освіти долучились до святкування випускного школами Холодногірського району.

Випускників, вчителів та батьків привітав Харківський міський голова Ігор Терехов.

Мер вручив найкращим школярам відзнаки за досягнення у навчанні та пам'ятні медалі «Випуск-2023» з написом «Пишаюся твоєю незламністю!».

Ігор Терехов зазначив, що Харків продовжує тримати високу освітню планку і побажав випускникам впевнено крокувати вперед, але не забувати про рідне місто.

«Це дуже зворушливий момент для кожного! На вашу долю, діти, випали важкі іспити, але я пишаюся тим, що, попри жахи війни, ви вчилися, а вчителі продовжили дарувати вам найцінніше - знання. Впевнений, що після нашої перемоги ми відбудуємо Харків і всі разом писатимемо історію нашого рідного міста та України!» — зазначив Ігор Терехов.

Наші дорогі та чудові випускники, ви дійшли до фінішної позначки і змогли подолати всі перешкоди на шляху до повної середньої освіти.

Вітаємо вас і хочемо побажати вибрати правильний подальший шлях, не знати розгубленості та відчаю, завжди знаходити підтримку в близьких людях і стрімко рухатися до своїх цілей і мрій.