Повернутися до звичайного режиму

21.01.2020-Відбулась урочиста передача Естафети пам'яті, присвяченої 75-річчю Перемоги у Другій світовій війні, від учнів нашого закладу освіти учням Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №108

Нагадаємо, що «Естафета пам'яті» під гаслом «Ми – нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємось!» триває у Холодногірському районі.

Мета Естафети - вшанування подвигу старшого покоління в роки війни, виховання в молоді пошани до ветеранів війни і праці, сучасних захисників України, поглиблення знань з історії Другої світової війни свого району, міста, країни.

В Естафеті беруть участь заклади загальної середньої освіти району, громадські організації, громадська спільнота.

Захід відвідали голова міської ради ветеранів Котенко Б.О., голова ради ветеранів Холодногірського району Скляр О.Б. та члени ради ветеранів Холодногірського району.