Структура діяльності психологічної служби

Пріоритетними напрямками у роботі практичних психологів є психологічний супровід (психодіагностика, консультування батьків, педагогів, розвивальні заняття) розвитку дітей під час адаптації у 1 та 5 класах; психологічний супровід дітей, що потребують додаткової психолого-педагогічної уваги, в т.ч. дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та загиблих під час АТО членів сімей; вчителів, в т.ч. класних керівників; батьків; допомога учням у виборі професії.

Основними напрямками у роботі соціальних педагогів є соціально-педагогічна підтримка розвитку усіх учасників навчально-виховного процесу, особливо дітей, що потребують додаткової психолого-педагогічної уваги, в т.ч. дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та загиблих під час АТО членів сімей;вчителів;підтримка батьків, опікунів; допомога у вирішенні питань соціалізації дітей; допомога дітям пільгових категорій тощо.

У графіку роботи практичних психологів та соціальних педагогів має бути відображений час консультацій, що забезпечує умови консультування у зручний для відвідувачів час.

Основні напрямки діяльності працівника психологічної служби:

- Організаційно-методичний

- Консультативний

- Корекційно-розвивальний

- Просвітницький

- Науково-методичний

- Зв’язки з громадськістю

- Соціальний патронат

Основні види роботи спеціаліста психологічної служби у навчальному закладі:

- Робота з документацією

- Робота зі здібними та обдарованими дітьми

- Робота з педагогами