СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА 2023_ХЗОШ 57_

Дорогі школярі, шановні педагоги та батьки!

Вітаємо Вас зі святом останнього дзвоника – особливим та незабутнім моментом для кожного школяра!

Уже другий рік поспіль останній дзвоник проходить в умовах повномасштабного вторгення. Для наших учнів він дзвенітиме дистанційно, але не менш хвилююче та урочисто.

2022/2023 навчальний рік приніс нові виклики для освітян, але педагоги успішно з ними впорались і вкотре засвідчили, що українська нація незламна! Глибока вдячність усім педагогам ХЗОШ 57. Силою ваших думок та теплом душі твориться майбутнє країни!

Сьогодні для випускників пролунав останній дзвоник. Ви йдете у доросле життя. Нехай кожен з вас займе гідне місце в ньому.

Вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави.

Від щирого серця бажаємо, щоб ваші мрії та плани збувались! Щоб ви всі жили в щасливій, квітучій, прогресивній та незалежній Україні!

А нашим юним друзям – школярам – бажаємо продуктивно відпочити, набратися нових вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Дорогі батьки! Сьогодні вітаємо і вас, адже в цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякуємо за допомогу і підтримку!

Завершуємо навчальний рік з вірою в нашу Перемогу!

Миру нам усім та щасливої життєвої долі нашим дітям!

Facebook

Вітання від учнів 9-их класів зі святом Останнього дзвоника

Випускний 4 клас

Кiлькiсть переглядiв: 37