Всеукраїнський проєкт "Flowers4School" ("Квіти для школи")

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №57, в межах Всеукраїнського проєкту "Flowers4School" ("Квіти для школи"), бере активну участь у фотоконкурсі на «Найгарніший шкільний квітник України».

Ділимося з усією країною світлинами подвір’я нашої школи, яке вкрито буйними кольорами перших квітів перемоги.

Ми вдячні всім педагогам, які висаджували цибулинки разом зі своїми учнями. Саме завдяки вам ми маємо змогу тепер милуватися цвітінням квітників.

Запрошуємо долучитися до збору нових квітів для нашої школи у другому етапі проєкту.

Всі, хто бажає підтримати ХЗОШ №57 — переходьте за посиланням нижче. Ми будемо вам дуже вдячні.

Всі кошти підуть напряму на закупівлю цибулин тюльпанів

Допоможемо дітям України виростити квіти перемоги!

Нагадаємо, що "Flowers4School" — благодійний фонд для допомоги дітям України. В процесі реалізації проєкту "Квіти для школи" заплановано висадити біля кожної школи України квітучий парк тюльпанів. Такий парк допоможе покращити психологічне здоров'я всіх українських дітей, які в цей час стикаються із суттєвими проблемами.

Також, ці квіти будуть символізувати Нову Україну, які будуть посаджені руками наших дітей.

Наші діти — це майбутнє країни.

#Flowers4School