Всеукраїнський фестиваль-огляд «Ватра»

Учні ХЗОШ №57 Холодногірського району беруть активну участь у Всеукраїнському фестивалі-огляді «Ватра», який присвячено Дню Героїв за темами «Слава Героям», «Звитяга Нескорених», «Квітуча моя Україно», «Україна назавжди» тощо, за загальною тематикою, що розкриває бачення майбутнього України.

Організатор заходу: Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Участь у фестивалі базується на принципі добровільності та має на меті розкрити мистецькими засобами героїку російсько-української війни та мрію про Україну після Перемоги над рашизмом.

Також кожен курінь/рій має можливість перевірити себе на відповідність ключовим принципам гри «Джура»: мудрість, шляхетність, відвага.

#ватра_2023

#джура_2023