Вітаємо Красікову Анастасію, ученицю ХЗОШ №57, з перемогою в Відкритому регіональному конкурсу читців художнього слова «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ».

Анастасію нагороджено дипломом лауреата другого ступеня (друга вікова категорія).

Подякою за вагомий внесок у справу виявлення та підготовки обдарованих дітей та юнацтва, надання можливості творчої самореалізації та професійного розвитку відзначено наставника та керівника нашої талановитої учениці, вчителя української мови та літератури, Супрунову Олену Миколаївну.

Бажаємо невичерпної енергії, натхнення та подальших творчих злетів!

Нагадаємо, що організатор конкурсу: Комунальний заклад «ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ» Харківської обласної ради за сприяння Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної (військової) адміністрації.

Головна мета Відкритого регіонального конкурсу читців художнього слова «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»:

• виявлення обдарованих дітей та юнацтва, надання можливості творчої самореалізації та професійного розвитку;

• підняття рівня виконавської культури, сприяння формуванню професійності, високої духовності молодого покоління;

• заохочення учнівської молоді до художнього слова і виконання кращих творів, які є зразками класичної та сучасної вітчизняної та зарубіжної літератури;

• ознайомлення широких верств населення з найкращими зразками української та зарубіжної літератури, культурне та естетичне виховання молодих митців і глядачів на кращих здобутках високохудожнього мистецтва.