10.03.2020-Вітаємо учениць нашого закладу освіти, Бабенко Анну Андріївну (6-Б) та Куценко Валерію Олександрівну (3-Б) із перемогою у І (районному) етапі міського конкурсу учнівських проектів серед учнів 3-6-х класів «Харків очима небайдужих дітей»

Місця розприділилися наступним чином:

Бабенко Анна Андріївна (6-Б) одержала І місце у номінації «Харків - місто моє» за соціальний проект «Сад на даху»;

Куценко Валерія Олександрівна (3-Б) одержала ІІ місце у номінації «Харків - місто щастя і добра» за волонтерський проект «Майданчик очікування для собак».

Вітаємо дівчат та бажаємо їм успіхів у наступному етапі конкурсу.

Міський конкурс – захисту учнівських проектів для учнів 3-6-х класів «Харків очима небайдужих дітей» проводиться на виконання Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018 – 2022 роки, наказу Департаменту освіти Харківської міської ради, з метою формування у школярів позитивного погляду на майбутнє Харкова, виховання активної громадянської позиції, залучення до практичного вирішення актуальних соціальних проблем міста, підтримки та розвитку дослідницької і проектної діяльності учнів.

/Files/images/2019_2020/1003-harkv/20200310_192913.jpg

Галерея "10.03.2020-І етап міського конкурсу "