Новий рік – найвеселіше, найрадісніше, найулюбленіше свято. Його з нетерпінням чекають як дорослі, так і діти, бо всі знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і загадувати бажання.

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно…

Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою та, звичайно, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

Гадаємо, що гарний настрій, радість, відчуття чарівної новорічної казки - ось всі ті емоції, з якими учні нашої школи перебуватимуть у новому 2020 році.

Галерея "24.12.2019-Новорічна казка "Нова історія про Снігову Королеву" завітала до учнів початкових класів ХЗОШ №57"