11.12.2019-"Естафета пам'яті"

У Холодногірському районі триває «Естафета пам'яті» під гаслом «Ми – нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємось!».

Мета Естафети - вшанування подвигу старшого покоління в роки війни, виховання в молоді пошани до ветеранів війни і праці, сучасних захисників України, поглиблення знань з історії Другої світової війни свого району, міста, країни.

В Естафеті візьмуть участь заклади загальної середньої освіти району, громадські організації, громадська спільнота.

Естафета буде тривати протягом 2019/2020 навчального року на честь 75 - ї річниці визволення України від нацизму та увічнення Великої Перемоги у Другій світовій війні.

11 грудня 2019 року в ХЗОШ № 57 відбулась урочиста передача символів Естафети від ХГ № 13, де вона стартувала 06 листопада 2019 року.

На заході були присутні: заступник голови адміністрації Холодногірського району по гуманітарним та соціальним питанням – Уварова Інна Олександрівна, ветерани війни, члени Ради ветеранів району:

Скляр Олександр Борисович, голова ради ветеранів Холодногірського району,

Плішенко Іван Олександрович, заступник голови ради ветеранів Холодногірського району

Бабайлова Юрій Олексійович, полковник, учасник Корейського кризису на Кубі,

Анісімов Віталій Ілліч, віце-адмірал, випускник школи 1952 року,

Кіхтенко Галина Григорівна, голова комісії по роботі з молоддю.

Учні ХЗОШ № 57 підготували святковий концерт «Пам’ять вічно жива», привітали гостей, познайомили присутніх з проектом «Мить життя на шляху історії» (Решетняк Олександр, учень 8-А класу).

ДЮГО «Однодумці» вийшов з пропозицією до ХМОУС включити цей проект до реалізації в масштабах міста в рамках «Естафети пам'яті».

Скляр Олександр Борисович – голова Ради ветеранів Холодногірського району та Бабайлов Юрій Олексійович поділились своїми знаннями, думками та спогадами про тяжкі часи війни, які довелось перенести рідним та близьким кожної української сім'ї, побажали миру присутнім.

Скляр Олександр Борисович разом з учнями ХГ № 13 передали учням ХЗОШ № 57 символи «Естафети пам'яті»: кубок та папку з інформацією про визволення Харкова та України, які будуть передаватись від школи до школи до 09 травня 2020 року. Також отримали від ветеранів «Книгу пам'яті». Інформація буде доповнюватись цікавими фактами, спогадами, роздумами, фотоматеріалами і перетвориться наприкінці в цікавий альбом «Пам'яті та пошани».

Галерея "11.12.2019-"Естафета пам'яті""