04.11.2019-У нашому навчальному закладі проходив круглий стіл для вчителів та батьків за темою: "Формування правової культури батьків - один із напрямів взаємоспілкування школи і сім'ї"

На порядку денному прослухали виступ доповідача, вчителя правознавства, Баранської Наталі Володимирівни, яка наголосила, що перед педагогами гостро постала проблема правової освіти та виховання дітей і батьків, як складова комплексної програми навчання і виховання національної системи освіти.

Організаторами у правовиховній та правоосвітній роботі з батьками виступають адміністрація школи, класоводи, лекторські групи старшокласників, психологічна служба навчального закладу, бібліотекар.

Значну роль у вихованні віднесено спільним діям школи і сім'ї.

Головними завданнями роботи школи з сім'єю є:

- пропаганда педагогічних знань з метою підвищення педагогічної грамотності батьків;

- проведення заходів, спрямованих на оволодіння батьками системою умінь, необхідних для організації діяльності дитини вдома;

- гуманізація змісту та форм роботи з сім'єю і взаємовідносин педагоги-батьки.

В нашій школі батьки та вчителі є партнерами, активними співучасниками великого творчого процесу - виховання учнів.

При організації і проведенні правового виховання батьків, яке в школі здійснюється в рамках психолого-педагогічного університету, а також класними керівниками, ми керуємося:

Конституцією України,

Законом про освіту,

кодексом законів України про сім'ю та шлюб в розділах про „Права та обов'язки батьків по вихованню дітей", деговориться, що батьки зобов'язані виховувати своїх дітей, турбуватися про їх здоров'я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, готувати їх до праці.

Також в ході круглого столу було прослухано виступ шкільного психолога, Пантелеєвої Світлани Олегівни, за темою: "Запобігання шкідливим звичкам та роль батьків у розвитку стійкої потреби дітей щодо здорового способу життя", яка наголосила, що основними методами збереження та зміцнення здоров’я в умовах сім’ї мають стати формування культури здорового способу життя, профілактика захворювань та дотримання гігієнічних правил, в тому числі психогігієни, культури міжродинних взаємин у повсякденному житті, фізична активність, загартовування організму, повноцінне харчування, запобігання шкідливим звичкам - палінню, алкоголізму, наркоманії тощо.

/Files/images/2019_2020/0212-krugliy_stl/20191203_191123.jpg

/Files/images/2019_2020/0212-krugliy_stl/20191203_191139.jpg