26.11.2019-Вчитель нашого навчального закладу, Лазуренко А.І., брав активну участь у семінарі для викладачів географії закладів загальної середньої освіти Холодногірського району

Захід проходив за темою: «Організація роботи з обдарованими та здібними дітьми щодо підготовки їх до участі в конкурсах, турнірах, олімпіадах та складання ЗНО», на базі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Головна мета заходу полягала у підвищенні ключових компетентностей учителів географії щодо організації роботи з обдарованими та здібними дітьми, зокрема підготовка їх до участі в конкурсах, турнірах олімпіадах.

Відповідальними за підготовку заходу були: Решетнікова Лариса Іванівна – методист методичного центру Холодногірського району та Панкратова Наталя Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи нашого навчального закладу.

Під час теоретичної частини, вчителі прослухали змістовну доповідь, яку підготував Жемеров Олександр Олегович, кандидата географічних наук, професора кафедри фізичної географії та картографії на тему: «Розвиток творчих здібностей у дітей».

На практичній частині до уваги присутніх було запропоновано майстер-клас «Підготовка учнів до участі в конкурсах, турнірах, олімпіадах, ЗНО».

В ході заходу учасники семінару ознайомилися з формами та методами розвитку творчих здібностей дітей; підвищували власну компетенцію щодо виявлення, розвитку, відстеження зростання та застосування форм взаємодії з обдарованими дітьми; формували сприятливе соціально-педагогічне середовище для розвитку обдарованості у школярів.

/Files/images/2019_2020/2611-geografya/IMG-b48864eebfab8e39c64b3577c652f9ad-V.jpg