25.11.2019-У нашому навчальному закладі проходила "Посвята в старшокласники"

Традиційним у нашій школі стало проведення посвяти в старшокласники. Це дає можливість дітям проявити свою творчість, свій талант, довести, що вони заслуговують звання „Старшокласник”.

25 листопада наша шкільна родина прийняла в свої ряди старшокласників – учнів 10-х класів. З нагоди цієї події у нашій школі відбувся вечір «Посвята в старшокласники».

Учні 10-А та 10-Б класів продемонстрували свою кмітливість, акторську майстерність, вміло виконували пісні та проходили випробування. Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері. Серйозним фрагментом свята для учнів стала клятва старшокласника, в якій учні обіцяли берегти традиції рідної школи та вирости гідними громадянами України.

Тож бажаємо новим «Старшокласникам» бути гідними цього почесного звання, стояти на захисті інтересів школи та шкільної громадськості.

Галерея "25.11 2019-"Посвята в старшокласники""