15.11.2019-У нашому навчальному закладі проходило свято "Осінь у Простоквашино" для учнів 2-А та 2-Б класів

Діти здійснили подорож до казкового села Простоквашино, де їх зустрічали герої мультфільму – пес Шарик та кіт Матроскін. Разом з ними діти збирали врожай, ходили до лісу по гриби та грали у цікаві ігри.

Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини.

Усі дітки із задоволенням перевтілилися у казкових персонажів та розповіли чарівну осінню казку - співали, декламували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітала до дітей і головна героїня свята – щедра Осінь, яка розважала малят іграми та завданнями.

Батьки з усмішками та оплесками зустрічали маленьких артистів, а у гарно вбраній залі панували доброзичливість та захоплення підростаючими зірочками.

Наприкінці свята на дітей чекало частування одним із головних дарів Осені - ароматним короваєм.

/Files/images/2019_2020/1511-svyato_osn_u_pr/20191115_190449_compress61.jpg

Галерея "15.11.2019-Свято "Осінь у Простоквашино" для учнів 2-А та 2-Б класів"