З 21.10.2019 по 25.10.2019-У нашому навчальному закладі проходив Тиждень основ здоров'я

Здоров'я школярів багато в чому залежить від їхніх теоретичних знань і практичних навичок, які сприяють збереженню здоров'я. На даний момент школа відіграє велику роль у розвитку здоров'я дитини, її ставлення до свого здоров'я, реальних дій і вчинків, які створюють умови для набуття здорового способу життя. Існують різні точки зору збереження здорового способу життя. Основними з яких є біологічна (розкриття дії згубного впливу шкідливих звичок на організм людини, його органи і системи), генетичної (вплив здоров'я на спадковість, потомство), медичної (вплив шкідливих звичок на довголіття людини), соціологічної (вплив здоров'я на виробничу діяльність людини, сімейні відносини).

Проведений Тиждень основ здоров'я в школі допоміг учням осягнути глибину проблеми; усвідомити, що здоров'я включає різні компоненти; виявити першопричини порушення здоров'я; набути знань та вмінь, які сприятимуть збереженню фізичного, соціального й психічного здоров'я; сформувати прагнення до постійного покращення свого способу життя та свідоме ставлення до свого здоров'я.

Основними завданнями Тижня основ здоров'я були:

- розвиток творчих здібностей, які будуть змінювати спосіб життя для того, щоб зберегти та зміцнити власне здоров'я;

- навчати учнів захищати себе в умовах загрози для життя;

- розвивати уявлення про здоровий спосіб життя.

Галерея "21.10.2019-25.10.2019-Тиждень основ здоров'я"