24.10.2019-Лідери учнівського самоврядування нашого навчального закладу брали активну участь у щорічному учнівському форумі "Велика рада старшокласників"

Форум проходив на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Учні нашої школи: Абрамов Владислав, Неджеря Таїсія, Бєлоус Ольга та Скрєбцов Євгеній працювали за локацією "Шкільні омбудсмени".

Урочисте відкриття шкіл розвитку - це сумісний проект ХНУМГ ім. О.М. Бекетова і Департаменту освіти Харківської міської ради, який проходив за наступними локаціями:

«Мер міста»

• Start Up School

• «Сучасний лідер»

• «Школа розвитку маркетингових комунікацій»

«Освітня платформа «Шкільний омбудсмен»

«Європейські урбаністичні студії»

«Юний інспектор з безпеки».

Захід відбувався за участі представника Уповноваженого Верховної Ради України у східних регіонах Сергія Георгійовича Красноперова та народного депутата Верховної Ради України Микиші Дмитра Сергійовича.

Галерея "24.10.2019-"Велика рада старшокласників""