19.10.2019-Учні нашого навчального закладу відвідали освітньо-профорієнтаційний захід Beketov Open Space

"День відкритих дверей+Ярмарок вакансій 2019" проходив на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

На учнів чекав квест лабораторіями університету "Скарби Бекетова".

В ході заходу діти мали можливість особисто поспілкуватися з керівним і професорсько-викладацьким складом, представниками студентського самоврядування та розпитати їх про особливості навчального процесу в Університеті; на власні очі побачити оснащені новітнім обладнанням навчальні аудиторії і лабораторії; отримати індивідуальні консультації представників приймальної комісії щодо новацій Вступної компанії 2019 року; записатися на курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання; отримати детальну інформацію про міжнародні освітні програми і проекти; дізнатися про перспективи працевлаштування на основі отриманого в університеті диплому про вищу освіту; отримати повний інформаційний пакет щодо вступу до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Дякуємо #BeketovOpenSpace за надану можливість визначитися з вибором майбутньої професії.

Галерея "19.10.2019-BeketovOpenSpace"