18.10.2019-У нашому навчальному закладі проходило свято "Осінній вернісаж"

З неабиякою фантазією та завзяттям підійшли до організації заходу батьківський, учнівський та педагогічний колективи школи.

Діти завітали на свято в яскравих костюмах та продемонстрували свої творчі вміння в танцях, піснях та віршах.

Окрім цього кожен клас представив своє бачення дарів осені. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, їх фантазії не було меж.

Захід проводився з метою розширення світогляду дітей про традиції, звичаї та обряди українського народу, виховання дбайливих господарів, національно свідомої особистості, патріотизму, формування бережливого ставлення до результатів праці, спонукання до творчої активності, розвинення уяви та фантазії, співпраці учнів, сімей, педагогів і, взагалі, створення позитивних емоцій та гарного настрою в усіх учасників свята.

Адже такі заходи дійсно рятують емоції, світ дитячих вражень. По-перше, за буденністю ми часто не помічаємо краси природи, проходимо повз неї. А саме завдяки таким моментам змушуємо себе зупинитися, побачити прекрасне і відшукати спосіб поділитися враженнями від цього з іншими. А по-друге, у сучасному світі, коли діти захоплені комп’ютерними іграми та гаджетами, має бути щось справжнє, реальне, яке дозволить їм по-іншому проявити себе.

Свято осені, залишиться приємним спогадом в житті дружньої родини нашої школи.

Галерея "18.10.2019-Свято "Осінній вернісаж""