02.10.2019-У нашому навчальному закладі, з метою забезпечення охоплення дітей і підлітків району повною загальною середньою освітою та різними формами навчання, Службою у справах дітей по Холодногірському району було проведено рейд «Урок»

В ході заходу було перевірено облік дітей і підлітків шкільного віку в мікрорайоні школи.

Учнів, які не приступили до навчання з 1 вересня 2019 року без поважних причин, не виявлено.

Посилено відповідальність класних керівників та класоводів за контроль та точність обліку відвідування учнями навчального закладу.

Щоденно збирається інформація про кількісний склад дітей шкільного віку, що приступили до навчання, а також про учнів, які відсутні з поважної причини, або по хворобі.

Адміністрація школи та класні керівники щоденно стежать за тим, щоб щоб учні не пропускали уроки без поважної причини.

/Files/images/2019_2020/0210-reyd_urok/20191002_183404.jpg