27.09.2019-До нашого навчального закладу завітали викладачі Харківського торговельно-економічний інститута, які здійснювали профорієнтаційну роботу серед учнів

Діти отримали вичерпну інформацію на актуальні питання: перелік спеціальностей (спеціалізацій) за освітніми ступенями, підготовка за якими здійснюється; перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; особливості розрахунку конкурсного балу з урахуванням участі у всеукраїнських олімпіадах, галузевого та сільського коефіцієнтів; про спеціальні умови участі у конкурсному відборі на здобуття вищої освіти; документи необхідні для вступу, умови проживання; особливості навчального процесу та культурного дозвілля студентів тощо.

Майбутні вступники мали можливість отримати кваліфіковану допомогу у визначенні майбутньої професії з урахуванням особистісних здібностей.

Зустріч була цікавою і корисною, вступники отримали багато вражень, позитивних емоцій та мотивацію до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання, що дасть можливість долучитися до родини цього закладу вищої освіти.

Варто зазначити, що у цю суботу, 28 вересня, Харківський торговельно-економічний інститут гостинно відчинить свої двері для майбутніх вступників, їх батьків та гостей.

Майбутні вступники не лише матимуть можливість ознайомитися з університетом, поспілкуватись з деканами факультетів, завідувачами кафедр, викладачами, членами Приймальної комісії та студентами, а й на власні очі побачити інститут, до якого мріють вступати.

/Files/images/2019_2020/2709-ekonom/IMG-bf056f9a2e77f7815320e502896ef45e-V.jpg

/Files/images/2019_2020/2709-ekonom/20190927_211314.jpg