26.09.2019-Учні нашого навчального закладу залучилися до всеукраїнської програми "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів"

Організаторами програми є Центр «Розвитку КСВ» і Mondelēz International Foundation, а партнерами виступають українське представництво UNICEF разом з Міністерством молоді та спорту, Міністерством освіти і науки та Міністерством охорони здоров’я.

Низка заходів у рамках "Healthy Schools" має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

Пишаємося тим, що наша школа тепер є учасником цієї програми!

Наші учні набуватимуть нових знань про здоровий спосіб життя;

буде здійснено популяризацію раціонального харчування та концепцію “здорового дизайну” рекреацій та приміщень де перебувають і харчуються діти;

впроваджуватимуться нові форми організації тематичного дозвілля учнів;

учні долучатимуться до спільноти інших закладів загальної середньої освіти, що популяризують здоровий спосіб життя.

МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №57 «Бере участь в розіграші конструктора "IO Blocks Guidecraft" від AFK-DISTRIBUTION.

#HealthySchools_UA #HS_UA #afk_distribution #steam_toys #education_toys