21.09.2019-Учні нашого навчального закладу брали активну участь в освітньому проекті "Наукові пікніки"

"Наукові пікніки" – найбільший в Україні фестиваль популяризації науки під відкритим небом.

Мета заходу – популяризувати науку професіоналами та ентузіастами, здатними найскладніші речі пояснити «простими словами» й унаочнити видовищними дослідами.

Формат дозволяє безпосередньо залучати до наукової активності глядачів – для дітей і молоді проводять майстер-класи, ігри, конкурси та дозволяють відтворювати всі експерименти власноруч.

Варто відмітити, що цього року на фестивалі популярної науки вперше пояснювали експерименти англійською мовою. Організатори вважають, що це допоможе викладачам вдосконалити володіння нею, а також дасть нагоду залучити закордонних гостей.

Дітям показували і пояснювали фізичні та хімічні досліди, розповідали про тваринний світ, навчали управляти роботами та налаштовувати комп’ютери. Також у програмі — виготовлення ліків і косметики, фінансові ігри, математичні та логічні головоломки та квести, військова справа.

Окремо діяв майданчик, де розповідали про культуру поводження з відходами й екологічні ініціативи, працювала станція сортування сміття, досліджувався стан повітря.

Також діяла локація Програми інформаційного партнерства з культурними та спортивними заходами Представництва ЄС в Україні. Кожен охочий мав можливість дізнатися про грантові програми й інші можливості співпраці.

Галерея "21.09.2019-"