21.09.2019-Учні нашого навчального закладу брали активну участь в освітньому проекті "Ніч науки"

З ініціативи мера Харкова Геннадія Кернеса «Ніч науки» проводилася з метою інтерактивної демонстрації останніх наукових і технологічних досягнень міста.

У цьому році 16 закладів вищої освіти в доступній формі представили результати своєї діяльності, в тому числі Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, Національний медичний університет, Національний економічний університет ім. Семена Кузнеця, а також Харківський планетарій ім. Ю. Гагаріна та STEM-школа «Inventor».

Учні отримали унікальну можливість ознайомитися з науковим потенціалом установ, відвідали виставки передових розробок і особисто провели ряд неординарних експериментів.

У рамках «Ночі науки» кілька заходів було презентовані вперше. До їх числа належав квест для школярів на тему енергоефективності, який проходив за підтримки Німецької федеральної компанії «GIZ». Адже ця тема на сьогоднішній день - дуже актуальна і потрібна, і місто багато працює в цьому напрямку, зокрема з компанією «GIZ». Учасникам гри було запропоновано п'ять цікавих маршрутів, в тому числі «Віртуальна реальність» і «Творча майстерня».

Проходячи цей квест, діти наочно ознайомилися з проблемами і інноваційними підходами в сфері енергоефективності.

Нагадаємо, що урочисте відкриття «Ночі науки» відбулося о 16:00 у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова. В цей же час почали свої програми усі виші, на базі яких продемонстрували різні експерименти, познайомили з роботою лабораторій і кафедр, а також презентують сучасні розробки і досягнення науки.

Так, у медуніверситеті можна було зібрати з конструктора людину і вивчити особливості свого організму, а у фармацевтичному університеті - створити своїми руками лікарський препарат.

В університеті залізничного транспорту відбулася презентація роботів, а гості університету харчування і торгівлі мали можливість приготувати і продегустувати наноморозиво.

У Харківському планетарії жителям і гостям міста привідкрили таємницю світла, а в STEM-школі «Inventor» пройшов майстер-клас з виготовлення робопса.

Галерея "21.09.2019-"