21.09.2019-Учні нашого навчального закладу братимуть активну участь в освітньому проекті "Ніч науки"

Варто зазначити, що освітній проєкт реалізується з 2013 року під патронатом міського голови Геннадія Кернеса, організаторами заходу є Департамент міжнародного співробітництва при підтримці Німецької федеральної компанії «GIZ» та компанії «Vodafone Україна». Цього року в ньому візьмуть участь 16 закладів вищої освіти, Харківський планетарій імені Ю. Гагаріна та STEM-школа «Inventor» .

Відкриття «Ночі Науки» відбудеться о 16.00 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова. Всі бажаючі зможуть ознайомитись з інтерактивними програмами учасників проєкту з 16.00 до 22.00.

Заклади вищої освіти будуть представляти свої нові наукові розробки, демонструвати експерименти, сучасні кафедри, лабораторії та музеї. Гостей заходу чекають цікаві програми, квести, майстер- класи з робототехніки тощо.

Школярів і гостей заходу автобуси доставлять до закладів вищої освіти безкоштовно.

З повною програмою проекту «Ніч Науки у Харкові – 2019» можна ознайомитися за посиланням https://www.facebook.com/KharkivNightofScience

/Files/images/2019_2020/20190919_153459.jpg