16.09.2019-20.09.2019-В рамках правового тижня, з метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі було проведено інформаційно-профілактичні заходи для учнів школи на тему «STOP БУЛІНГ».

Метою заходу було ознайомлення учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховання почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвиток вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навичок відповідальної та безпечної поведінки.

Участь у профілактичному заході брали учні 1-х та 11 класів школи.
Під час заняття діти ознайомились із поняттям, формами, структурою булінгу, а також сформували навички відповідальної та безпечної поведінки з дітьми, які потерпають від насильства в школі.
Дітям продемонстрували ряд відеороликів щодо даного питання: «Булінг. Шкільна травля», «Обережно, булінг», «Викресли булінг» та було здійснено обговорення відеосюжетів.

Також учні брали участь у анкетуванні, яке проводилось з метою виховання почуття толерантності у дітей, бути небайдужим до чужого горя; запобігання дитячому насиллю та виховання культури спілкування серед учнівської молоді.

По завершенню інформаційно-профілактичного заходу учням було роздано пам’ятки за тематикою «Стоп булінг».

Галерея "16.09.2019-20.09.2019-STOP BULLYING"