13.09.2019-Відповідно до листа Дерпартаменту освіти Харківської міської ради щодо безумовного дотримання нормативно-правових документів з питань охорони життя і здоров'я учасників освітнього процесу та цивільного захисту у нашому навчальному закладі було проведено тренування з евакуації та дій учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайної ситуації. Учні вчилися грамотно й чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров'я та життя; проявляти високі морально-психологічні якості; бути у постійній готовності виконати поставлені завдання. Якісна організація та проведення таких навчань є гарантією збереження життя та здоров’я учнів у надзвичайних ситуаціях.

Галерея "13.09.2019-Тренування з евакуації та дій учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайної ситуації"