02.09.2019-У нашому навчальному закладі традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового 2019/2020 навчального року

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Адже тепер для них розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша сходинка на шляху до Країни Знань.

Для одинадцятикласників же цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Нехай всі наші учні набираються мудрості і знань, наповнюють своє серце любов’ю і добротою, вчаться долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Галерея "02.09.2019-Свято Першого дзвоника-2019"