26.04.2019-У нашому навчальному закладі пройшов День цивільного захисту, в рамках якого було проведено ряд запланованих заходів, направлених на відпрацювання правил поведінки в умовах надзвичайної ситуації

Штаб ЦЗ та члени пожежної ланки школи змоделювали умовну пожежну тривогу.

Всі заходи проводились згідно плану, а саме: оповіщення та засідання штабу ЦЗ, евакуація всіх учасників навчально-виховного процесу, демонстрація основних засобів захисту життя та здоров’я.

Класні керівники розробили та провели змістовні інтерактивні уроки з використанням відеороликів, наочності, проведенням рольових ігор з основ здоров’я, представленням мультимедійних презентацій тощо.

Учні вчилися грамотно й чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров'я та життя; проявляти високі морально-психологічні якості; бути у постійній готовності виконати завдання цивільного захисту; користуватися засобами індивідуального захисту; виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання; надавати першу медичну допомогу.

Якісна організація та проведення навчань з ЦЗ є гарантією збереження життя та здоров’я учнів у надзвичайних ситуаціях.

Галерея "26.04.2019-День цивільного захисту"